Warsztaty dla młodzieży
W dniu 15.05.2026 roku zakończyliśmy cykl warsztatów poświęconych tematyce agresji i przemocy oraz z zakresu psychologicznych metod radzenia sobie z trudnymi emocjami. Warsztatami objęci zostali wszyscy uczniowie naszej szkoły. Były one prowadzone w sposób angażujący i dostosowany do wieku uczestników. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem że strony uczniów. Specjaliści Pani Paulina Jęczmień oraz Pan Kamil Rzepka podzielili się z Dyrekcją placówki cennymi uwagami oraz przekazali konstruktywne wnioski na przyszłość. Dziękujemy prowadzącym, uczestnikom za aktywny udział oraz Radzie Rodziców za sfinansowanie projektu.
