Buki Absolwentek i Absolwentów LO w Trzebnicy

27 kwietnia br. w godzinach porannych na terenie trzebnickiego Liceum – z zachowaniem reżimu sanitarnego – zasadzonych zostało10 dębów. Pomysłodawcą i realizatorem projektu ,,75 drzew na 75 lecie naszej szkoły” był zespół projektowy złożony z uczniów LO: Anna Sychla, Natalia Prętkowska, Alicja Marcisz i Aleksandra Hlebowicz z opiekunką p. Bogumiłą Łukaniec.

Pozostałe drzewa posadzono na terenie powiatu i gminy. Głównym sponsorem był p. Marek Ząbek z Green Road Polska Prusice. Nad prawidłową realizacją projektu w LO, czuwała p. Małgorzata Zawadzka z Nadleśnictwa Żmigród.

Drzewa na terenie LO – przy pomocy panów z obsługi administracynej szkoły – posadzili: uczennica z zespołu projektowego, prowadząca uroczystość w szkole – Anna Sychla, Kamila Możdzeń – Berbeć, Bogumiła Łukaniec, Marek Ząbek, Małgorzata Zawadzka, Danuta Szuber, Monika Komisarczyk – w imieniu absolwenta LO Wojciecha Kowalskiego, absolwenci LO – Zbigniew Lubicz – Miszewski, Aleksandra Rzewuska, w imieniu SAPLO – Małgorzata Kolińska.