Refleksyjny Klub Online

W ramach projektu Szkoła Humanitarna PAH młodzież z klasy 2ag uczestniczyła dzisiaj w pierwszej odsłonie RKO w formie interaktywnego webinaru. Poniżej impresje oraz zdjęcia po spotkaniu:

Pierwszy Refleksyjny Klub Online był bardzo ciekawy. Przedstawiono nam tematy, którymi będziemy się zajmować, są to m.in. krytycznie o szkole, feminatywy,  konsumpcjonizm, klimat i aktywizm oraz migracje. Panie opowiadają w bardzo ciekawy sposób. Fajnie, że mamy możliwość wyrażenia swojego zdania, wiedząc, że nikt nie będzie nas oceniał, a jedynie chce poznać naszą opinię na dany temat. Tematy, o których będziemy rozmawiać pogłębią naszą wiedzę oraz zachęcą do szerszego zapoznania się z globalnymi sprawami.

Julia Katura

Wiktoria Specht 2ag

Podczas dzisiejszego spotkania Refleksyjnego Klubu Online prowadzące przedstawiły pokrótce tematy, jakie będą poruszane oraz o jakich byśmy chcieli dowiedzieć się więcej. Występowały między innymi takie hasła jak: konsumpcjonizm, feminizmy, również stereotypowe ocenianie kogoś z góry. Spotkanie było bardzo swobodne i każdy mógł wyrazić swoje zdanie.

Patryk Matecki
Na dzisiejszych zajęciach z paniami z PAHU rozmawialiśmy na wiele różnych tematów
takich jak np. szkoła czy język. Pomimo początkowych problemów z siecią udało się pani
prowadzącej dołączyć i kontynuować zajęcia. Panie przygotowały także kilka zadań w
których braliśmy udział i puściły nam krótki filmik.