75-lecie Liceum Ogólnokształcącego

30 lat udanej współpracy

Dokładnie 30 lat temu, 21 kwietnia 1991 roku, rozpoczęło się pierwsze spotkanie młodzieży w ramach wymiany międzynarodowej.  25 osobowa grupa uczennic i uczniów z naszego Liceum wraz z ówczesnym dyrektorem szkoły – panem Władysławem Ziębą i nauczycielkami języka niemieckiego – … Czytaj dalej 30 lat udanej współpracy

Spotkanie z partnerami

Projekt „75 drzew na 75-lecie LO”będzie miał finał 23.04.2021r. Jak będzie przebiegało sadzenie? To był temat naszego spotkania, w którym uczestniczyli: pan Marek Ząbek z firmy Greenroad w Prusicach – nasz główny sponsor, pani Ewa Długosz i pani Małgorzata Kolenda … Czytaj dalej Spotkanie z partnerami

Album Absolwentek i Absolwentów 2.0

Zapraszam na spotkanie online z Absolwentkami i Absolwentami naszej szkoły, z okazji jubileuszu 75 lecia LO w Trzebnicy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyjęli moje zaproszenie wpisu video w Albumie, oraz panu Januszowi Kolińskiemu, który film zrealizował. Jest to I część … Czytaj dalej Album Absolwentek i Absolwentów 2.0

Wizja terenowa

Realizujemy nasz projekt „75 drzew na 75 lecie szkoły”. Dzięki współpracy z naszymi partnerami – Nadleśnictwem Żmigród oraz Starostwem Powiatowym w Trzebnicy, dzisiaj 11.03 odwiedziliśmy miejsca, gdzie mają być posadzone drzewa. Organizatorką była Pani Anna Zelenay z Nadleśnictwa Żmigród, która … Czytaj dalej Wizja terenowa

Pamiątki na 75-lecie Szkoły

W ramach obchodów 75-lecia LO powstały dwie publikacje promujące szkołę i działalność biblioteki: 75-lecie: Nasz biblioteczny świat 75-lecie: Biblioteka to nie tylko książki Zawierają one bogatą dokumentację fotograficzną wydarzeń mających miejsce w bibliotece: wieczorów w bibliotece, Nocy Bibliotek itp. oraz wspomnienia … Czytaj dalej Pamiątki na 75-lecie Szkoły

Kolejne owocne spotkanie

Uczennice z kl.2dg realizujące projekt „75 drzew na 75 lecie naszej szkoły,” 12 lutego, omawiały szczegóły swojego projektu z panem Markiem Długozimą – burmistrzem Gminy Trzebnica i panem Szczepanem Gurdobą – naczelnikiem Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska. „Z całego serca … Czytaj dalej Kolejne owocne spotkanie