Rekrutacja – kolejny etap


⚠️Jesteś na liście zakwalifikowanych? Gratulujemy! Między 13.08 a 18.08 dostarcz do szkoły oryginały dokumentów (potwierdzenie woli). 🍀19.08 na platformie rekrutacyjnej i w szkole zostanie umieszczona lista osób przyjętych.
⚠️Nie ma Cię na liście zakwalifikowanych? WCIĄŻ MASZ SZANSĘ! 🍀Już 19.08 dowiesz się, ile mamy wolnych miejsc. Wówczas złóż podanie o przyjęcie do szkoły do Pani Dyrektor.

🏆WYBIERZ NAJLEPSZE! 🏆

WCZEŚNIEJSZE TERMINY:

⚠️12.08.2020, logując się na platformę rekrutacyjną, dowiesz się, czy zostałeś/-aś  zakwalifikowany/-a lub niezakwalifikowany/-a do naszej szkoły. ⚠️ Tego samego dnia o godz. 12.00  wywiesimy w szkole listę. ⚠️Wejście na teren szkoły w maseczkach lub przyłbicach (zasłonięte usta i nos).⚠️Jeśli będziesz na liście osób zakwalifikowanych, w dniach 13.08 – 18.08 przynieś do szkoły oryginały dokumentów (potwierdzenie woli). ⚠️ Jeśli nie będzie Cię na liście osób zakwalifikowanych, po 19.08.2020 (w tym dniu podamy informację o osobach przyjętych/nieprzyjętych oraz ilości wolnych miejsc) możesz złożyć do Pani Dyrektor podanie o przyjęcie do szkoły. Pamiętaj, aby w uzasadnieniu podać między innymi liczbę punktów rekrutacyjnych. 

OdpowiedzPrzekaż dalej

https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat/app/offer_pg.html