Srebro dla szachistów

W dniu 11.12.2019 r. nasza szkoła gościła reprezentacje Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Trzebnicy oraz Powiatowego Zespołu Szkół ze Żmigrodu, które wraz z naszą reprezentacją rozegrały Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachy. Po bardzo zaciętej walce miejsce I na podium zajęła drużyna ze Żmigrodu, srebrny medal wywalczyła drużyna z naszego liceum, a Powiatowemu Zespołowi Szkół nr 2 w Trzebnicy przypadło miejsce III z brązem. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Gosdowska (III c), Maciej Śmichowicz (I d ) oraz Kamil Białek (II b). Anna Krzemieniec.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał nasz absolwent Ernest Pociejowski, któremu bardzo dziękujemy za zaangażowanie w krzewienie tej dyscypliny sportu wśród młodzieży. Organizatorem mistrzostw była pani Anna Krzemieniec.