Miło szaleć, kiedy czas po temu- Studniówka 2019

11 stycznia 2019 odbył się bal studniówkowy licealistów z Powiatowego Zespołu Szkół nr. 1 w Trzebnicy. Był to najważniejszy bal, który zapamiętamy do końca życia.  Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, Dyrekcja naszej szkoły , Starosta Powiatu Trzebnickiego, Pani Małgorzata Matusiak, wychowawcy klas maturalnych, przedstawiciele Grona Pedagogicznego oraz Rodzice.                 

Oficjalna część studniówki to życzenia zaproszonych gości, Pani Dyrektor Kamili Możdżeń-Berbeć oraz Pani Starosty dla trzecioklasistów i uroczysty polonez, który zatańczyli uczniowie naszej szkoły. Całą imprezę poprowadzili uczniowie klasy 3a, Paulina i Bartłomiej. Impreza trwała do białego rana.

Naszym maturzystom nie pozostało nic innego, jak odliczanie czasu do egzaminu dojrzałości oraz intensywne przygotowania.

      

Wiktoria Kabzińska i Michał Michalak IIIa