Integracja klas 1

Już końcówka września? Jak to się stało? Kiedy? Czas minął nam szybko, ale i owocnie. W naszej wyjątkowej szkole powitaliśmy uczniów, którzy zasilili szeregi licealistów. Uczniów całkiem nowych i tych, z którymi mieliśmy już przyjemność pracować. Specjalnie dla nich zorganizowaliśmy przestrzeń do wyjątkowych spotkań, do poznawania siebie, integracji. W tym roku zajęcia integracyjne odbyły się w Art. Kawiarni przy GCKiS, gdzie było klimatycznie, pięknie i pysznie:).  To piękne miejsce odkryła dla nas pani Bogna Łukaniec (doradca kariery), której zapał sprawił, że zajęcia odbyły się właśnie w tym miejscu. Przygotowaniem i prowadzeniem zajęć zajęła się pani Aleksandra Cholajda –Miłkowska, która od tego roku jest w naszej szkole pedagogiem szkolnym. Częścią programu było również spotkanie w przestrzeni twórczej, które przygotowała pani Łucja Kołodziejczyk z GCKiS.

Bardzo dziękujemy uczniom, wychowawcom klas za zaangażowanie, otwartość z jakim podeszli do zajęć oraz za bardzo pozytywne informacje zwrotne o czasie, który razem spędziliśmy. Pierwszoklasistom życzymy, aby w naszej szkole, w swojej klasie czuli się jak najlepiej. Dbali o dobre relacje, wspierali się i pogłębiali integrację, która właśnie się rozpoczęła.