Złoto i brąz naszych licealistów na obornickim piasku!

W dn. 6.06.2018 r. na boiskach przy basenie OSiR-u w Obornikach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego dziewcząt i chłopców w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych. Na starcie stanęły reprezentacje wszystkich szkół naszego powiatu. Zawody rozegrano systemem ,,każdy z każdym”.

Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne! Wygrały wszystkie mecze po 2:0 i bez najmniejszych problemów awansowały do Finałów Strefy Wrocławskiej! Chłopcy niestety nie poszli w ślad swoich koleżanek i niestety musieli uznać wyższość uczniów z PZS nr 2 w Trzebnicy i z PZS Żmigród. Wygrywając jednak z gospodarzami zdobyli trzecie miejsce w powiecie. Gratuluję obu reprezentacjom a dziewczętom życzę sukcesu w dalszych rozgrywkach! Jarosław Jeżewski.

Mistrzyniami naszego Powiatu zostały: Iga Rojewska – IIIc, Julia Kowalska – I a i Paulina Ziętek – II d. W rozgrywkach chłopców naszą szkołę reprezentowali: Karol Kras i Wojciech Farganus – III b oraz Adam Żelem – I d. Zespół dziewcząt (w zastępstwie p. Joanny Pilip) oraz chłopców przygotował i prowadził p. Jarosław Jeżewski.