Warsztaty samorządowe

Nasi uczniowie: Julka Jarczwska, Klaudia Długosz, Bartek Ciba, Kacper Gromczyński i Wiktor Janczak, uczestniczyli w Dolnośląskiej Akademii Samorządu 2018, która odbyła się 18 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul Leśnej.

Dzięki Staroście Powiatu Trzebnickiego Waldemarowi Wysockiemu,  uczniowie szkół średnich z Powiatu Trzebnickiego,  mieli szansę wypracowania własnych inicjatyw . Laureaci zostali zaproszeni na bezpłatne szkolenie liderów oraz spotkanie z samorządowcami, przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
W szkoleniu, które odbyło sie w dniach 27.04 – 29.04 w Borowicach k/ Karpacza,  wzięli udział: Klaudia Długosz i Wiktor Janczak – ich opinia:
„Udział w projekcie to nie tylko zdobycie wiedzy o samorządzie, ale przede wszystkim rozwinięcie umiejętności organizacyjnych, prezentowania siebie na forum oraz realizacji własnych pomysłów skierowanych na rozwój społeczności lokalnej, jak również możliwość prezentacji wiedzy i niezwykłej pomysłowości”.Warsztaty trwały w sumie 18 godzin a pozostały czas na wyjeździe przeznaczony był na intergację.