Drzwi Otwarte

Za nami Drzwi Otwarte, podczas których gościliśmy uczennice i uczniów z Czeszowa, Prusic, Obornik, Kryniczna i Gimnazjum nr 1 wraz z nauczycielkami.

Młodzież naszej szkoły przygotowała dla rówieśników atrakcje w postaci konkursów o poprawnej polszczyźnie, językowych i przyrodniczych, eksperymentów fizycznych, doświadczeń chemicznych, malarskich happeningów.  Gabinety zapraszały kolorowymi prezentacjami czy wystawami prac uczniowskich, a klasa 1d  oferowała słodkości w swojej kawiarence. Na sali gimnastycznej występowała uzdolniona wokalnie, tanecznie i muzycznie grupa dziewcząt i chłopców. Ich talenty podziwiano od 9 rano w ramach Szkolnej Gali Talentów. W hali obok odbyły się zawody sportowe poprowadzone przez grupę nauczycieli/ki wychowania fizycznego. W gabinetach językowych można było powspominać wymiany międzynarodowe pieczołowicie opisane w kronikach i udokumentowane na barwnych zdjęciach. Trzecioklasiści/ stki z gimnazjum uczestniczyli również w Powiatowych Targach Edukacyjnych zorganizowanych w PZS nr 2. Stoisko naszej szkoły prezentowało się jak zwykle imponująco, co jest zasługą kreatywnego grona pedagogicznego oraz znakomicie współpracującej z nim młodzieży.

Wszystkim osobom zaangażowanym w różnorodne działania należą się wielkie brawa i serdeczne podziękowania za trud i czas poświęcony promocji placówki w lokalnym środowisku. Dziękujemy!

Dyrekcja