Srebrne koszykarki

01.02.2018 r. w naszej szkole rozegrany został Finał Powiatowy w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Oprócz dziewcząt z naszego liceum do rywalizacji zgłosiły się jeszcze reprezentacje z: PZS nr 2 w Trzebnicy i uczennice z Obornik Śląskich. Każda drużyna rozegrała po dwa mecze, z których każdy trwał 2×10 minut. Dziewczęta z naszej szkoły walczyły dzielnie i ambitnie. Pomimo ogromnego zmęczenia grały na 100% swoich możliwości, nie odpuszczając ani na chwilę. Mimo wielkiego zaangażowania przegrały swój pierwszy mecz z PZS 2 wynikiem 10:12. Drugie spotkanie należało już do nas. Rywalizacja z Obornikami skończyła się naszym sukcesem (8:4) i tym sposobem zajęliśmy 2 miejsce w turnieju. Na najwyższym stopniu podium uplasowały się uczennice z PZS 2. Gratulujemy!

Podziękowania należą się także Sylwii Grochowskiej, Karolinie Ryznar, Wojciechowi Farganusowi i Karolowi Krasowi za pomoc w organizacji rozgrywek.

Naszą szkołę reprezentowały: Boczoń Monika, Czternastek Dagmara, Gozdowska Maja, Howis Maja, Jachimowska Natalia, Kowal Karolina, Popów Andżelika, Szwed Agata, Śremba Alicja, Ziętek Paulina i Żak Oliwia. Zespół prowadziła p. Katarzyna Spigiel