Wysokie miejsca naszych gimnazjalistów w Mistrzostwach Powiatu!

6.10.2017 r. na trzebnickim Stadionie Miejskim Fair Play Arena odbyły się Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych. W zawodach udział wzięło 7 reprezentacji dziewcząt i 7 reprezentacji chłopców.  W związku z reformą oświaty prawo startu mieli także uczniowie klas siódmych szkół podstawowych.

Zmagania o miejsca na podium toczyły się do ostatniej zmiany. Po długiej i zaciętej walce chłopcy z naszego gimnazjum uplasowali się na 3 miejscu, tuż za drużyną Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie i Szkoły Podstawowej w Pęgowie. Dziewczęta natomiast zakończyły bieg na 4 pozycji, za drużyną Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie, reprezentacją ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Obornikach Śląskich i zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebnicy. Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników, tym bardziej, że występujące warunki atmosferyczne nie były sprzyjające startom.

Naszą szkołę reprezentowali:

Sztafeta żeńska: Bielecka Alicja, Markiewka Karolina, Czajkowska Weronika IID, Frankiewicz Hanna IID, Nowak Anastazja IID, Sawicka Małgorzata, Kubacka Martyna, Bajor Aleksandra IIIA, Bogumił Martyna IIID, Etfer Kinga IIIB. Zawodnicy rezerwowi: Korzeniowska Kinga IID, Nawrot Aleksandra, Burakowska Kinga IIID. Zespół prowadziła p. Katarzyna Spigiel.

Sztafeta męska: Adrian Dyl IIA, Krzesimir Kurczak IIID, Igor Łakomiec i Jonatan Nowak IIB, Aleksander Śliwiak, Jan Wolski i Maciej Wójcik IIIA, Jakub Świdziński IIID, Michał Treliński i Krzysztof Wrzesiński IIIC. Zawodnicy rezerwowi: Mateusz Balicki IIC i Bartosz Kotarba IIIB. Zespół prowadziła: p. Cecylia Pawlik-Kądziołka.