Kampania Dobrego Wychowania

Miło nam ogłosić, że 1 miejsce w konkursie na najlepszy film promujący właściwe zachowanie w określonej sytuacji zajęła klasa 1c LO i jej wychowawca, pan Marcin Leszczyński. Nagrodą jest  dzień wolny  od zajęć szkolnych, ale za to  spędzony przez cały zespół w przybytku KULTURY. Wszystkim klasom serdecznie dziękujemy za udział, a licealistkom/om z  1c gratulujemy i czekamy na „kulturalną relację”  na stronie szkoły:)

Kampanię Dobrego Wychowania zainicjowała klasa 2Cg we współpracy z Weroniką Mielnik i Samorządem Uczniowskim. W ramach Kampanii młodzież z  gimnazjum i liceum wykonała plakaty propagujące ideę savoir – vivre’u i nagrała tematyczne  filmiki. Agata Marcisz i Natalia Wójcicka z 2Cg przeprowadziły w kilku klasach zajęcia na godzinach wychowawczych na podstawie filmu edukacyjnego oraz scenariusza polecanego przez Wydawnictwo WAM.

Bardzo dziękujemy klasom i ich wychowawcom/czyniom  za przyłączenie  się do naszych działań, wykonanie  atrakcyjnych wizualnie  plakatów oraz  nakręcenie ciekawych i  pouczających  filmików. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odzew będzie jeszcze większy:)

Kampanię Dobrego Wychowania koordynowała wychowawczyni klasy 2Cg – Monika Komisarczyk wraz z przewodniczącymi: Agatą Marcisz i Natalią Wójcicką.

Zapisz

Zapisz