Piłkarki najlepsze w gminie.

W dniu 10.01.2017 w  Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy odbyły się zawody w  halową piłkę nożną. Dziewczyny z naszej szkoły grały o Mistrzostwo Gminy z gospodyniami zawodów. Mimo głośnego dopingu uczniów z Gimnazjum Nr 1, sprzyjała nam miła atmosfera. Dziewczyny od pierwszego gwizdka sędziego – Pana Piotra Rojewskiego – bardzo ambitnie walczyły, jednak pierwszą bramkę zdobyły przeciwniczki. Nasza drużyna jeszcze bardziej zmotywowała się do gry i następne dwie bramki strzeliła Klaudia Tomczyk. Wszystkie dziewczyny grały świetnie!  Na wyróżnienie zasługuje Ania Wiącek, która  okazała się być znakomitą bramkarką. Nasza szkoła wygrała 2:1 i tym samym awansowała do Mistrzostw Powiatu.  Po zakończonych zawodach bardzo się cieszyłyśmy wraz z panią Joanną Pilip, która przez cały czas nas wspierała. Julia Sobkowiak klasa III D

Naszą szkołę reprezentowały:  Nawrot Aleksandra I D, Białek Sylwia III C, Lisowska Aleksandra III C, Kunkel Leonie III C, Cyndecka Julia III A, Efter Kinga II B,  Tomczyk Klaudia III D, Wachowiak Patrycja II B, Wiącek Anna II C, Bogumił Martyna II D, Bajewska Klementyna II D. Zespół wyselekcjonowała i prowadziła p. Joanna Pilip.