Wspieram, doceniam, okazuję życzliwość, szanuję, czyli kampania „ZAUWAŻENI” w naszej szkole

Grupa młodzieży gimnazjalnej z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy już trzeci miesiąc wykonuje zadania w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Zauważeni”, której patronują UWAGA!TVN i Fundacja ZACZYN

Jej ideą jest zapoznanie się młodzieży z sytuacją osób starszych w naszym kraju. Odkrycie przez uczniów i uczennice podobieństw towarzyszących młodości i dojrzałości. Zrozumienie, że pomimo podeszłego wieku w każdej starszej osobie wciąż jest to „Ten chłopak. Ta dziewczyna.” sprzed lat, którzy przeżywali podobne troski i radości jak dzisiejsi młodzi ludzie. To również okazja do zaszczepienia wśród nich myśli o zaangażowaniu się w poprawę sytuacji seniorów, a w dalszej perspektywie także własnej. Celem udziału w projekcie jest także zbudowanie międzypokoleniowego szacunku i zaufania. Akcja społeczna „Zauważeni” trwa w szkołach do 30 listopada. Następne wiadomości w grudniu:)

http://www.zauwazeni.tvn.pl/school/view?id=48&title=powiatowy-zespol-szkol-nr-1-w-trzebnicy

W projekcie pracują: Mateusz Chełmoński, Agata Marcisz, Lilianna Krupa, Ilona Pietrzak, Patrycja Stawowa, Hania Tracz,  Natalia Wójcicka i Krzysztof Wrzesiński z kl. 2CG oraz Klaudia Długosz i Zosia Stryjska z kl. 3DG.

Działania grupy koordynuje Monika Komisarczyk.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz