Aktualności sportowe

Dzień sportu i integracji

18 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu i Integracji organizowany przez nauczycieli wf-u oraz klasę 2d. Uczniowie mieli możliwości sprawdzenia swoich sił w czterech dyscyplinach sportowych: – siatkówce; – streetballu; – tenisie stołowym; – teście celności rzutów. Rozgrywki … Czytaj dalej Dzień sportu i integracji

Pierwsze miejsce dla Oliwii!

Olivia Bojarun – ucz. kl. 1d, zajęła pierwsze miejsce w kategorii wagowej +60 junior młodszy kobiet w Ogólnopolskim Turnieju Kickboxing Low Kick & Kick LighWięcej. Gratulujemy!!! O Olivii oraz młodych fighterach odnoszących ogromne sukcesy- w najnowszym wydaniu dtr24.pl Czytaj dalej Pierwsze miejsce dla Oliwii!

Tenisiści gotowi do mistrzostw!

W czwartek – 27 lutego 2020 r. – w nowej sali sportowej zorganizowany został przez p. Joannę Pilip Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły. Rozgrywki miały na celu wyłonić najlepszych tenisistów, którzy będą reprezentowali nasze liceum na zawodach powiatowych. W … Czytaj dalej Tenisiści gotowi do mistrzostw!

Uwaga Tenisiści!

Serdecznie zapraszam dziewczęta i chłopców do wzięcia udziału w szkolnym turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się w czwartek – 27.02.2020r. na 5 i 6 lekcji – w nowej sali sportowej. Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie się do nauczycieli wychowania fizycznego. Joanna Pilip Czytaj dalej Uwaga Tenisiści!

Było blisko!

Podsumowaniem tygodnia sportowego w naszej szkole był Turniej Eliminacyjny Strefy wrocławskiej w Piłce Nożnej Halowej chłopców. W piątek 7 lutego 2020 r. do rozgrywek przystąpiła nasza drużyna oraz 3 szkoły z ościennych powiatów ( ZS Brzeg Dolny, ZS Milicz, ZS … Czytaj dalej Było blisko!

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt i znowu srebrny medal!

Dzisiaj tj. 05.02.2020 r. nasze dziewczęta rozegrały spotkanie z w ramach Turnieju Międzypowiatowego w Piłkę Halową Dziewcząt, w którym początkowo miały być 4 drużyny. Z przyczyn nieznanych ostatecznie nie przyjechały zespoły z Brzegu Dolnego i z Środy Śląskiej, przyjechał tylko … Czytaj dalej Halowa Piłka Nożna Dziewcząt i znowu srebrny medal!