Wieczór w bibliotece – REAKTYWACJA

W piątek 1 kwietnia 2022 r., po prawie rocznej przerwie spowodowanej pandemią, odbył się kolejny Wieczór w bibliotece. Był on poświęcony grom planszowym oraz zabawom umysłowym. Graliśmy między innymi w kalambury, chińczyka czy też UNO.

Wieczory organizowane raz w miesiącu przez panią Domino są świetną zabawą i odskocznią od codziennego szkolnego życia. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejny wieczorek. Dołącz do Nas już dziś!

Nasze grono, pod przewodnictwem pani Domino, przygotowało również kilka wystaw w auli na Drzwi Otwarte, które odbyły się 30 marca 2022 r.

Pośród dzieł naszych uczniów znalazły się prace wykonane techniką Perler Beads autorstwa Jagody Jandy (2a). Atrakcją była także galeria zdjęć wykonanych przez uczennice klas trzecich: Weronikę Szafraniec (3d), Karolinę Olbert, Alicję Tarandę i Jadwigę Wieczorek (3aG), Katarzynę Zjawin i Wiktorię Grytę (3cG). Pojawiła się także wystawa książek polecanych przez uczennice z naszej szkoły: Jagodę Jandę, Kamilę Maczugę, Hannę Kowalik, Hannę Hys i Julitę Kasperkiewicz (2a) oraz Weronikę Szafraniec (3d).

Zarówno galerię zdjęć, jak i jedną z pięknych prac Jagody Jandy można zobaczyć w bibliotece.

Zapraszamy!

Karolina Olbert, Jadwiga Wieczorek (3aG)