III edycja BookTargu

Literackie wydarzenie maja – Wirtualne Targi Książki w dniach 6-12 maja.

Katarzyna Bonda, Katarzyna Nosowska, Wojciech Chmielarz, Jakub Ćwiek, Beata Pawlikowska, Marta Frej, Alek Rogoziński, Jacek Galiński, Marta Kisiel, Aneta Jadowska, Łukasz Supergan, Drauzio Varella, Fido Nesti, Piotr Stankiewicz czy Maciej Siembieda, to tylko niektórzy pisarze, którzy spotkają się z czytelnikami podczas BookTargu – wielkiego święta książek online. To już trzecia edycja Wirtualnych Targów Książki organizowana przez Allegro, lubimyczytać.pl oraz Legimi.

Poprzednie dwie edycje BookTargu to transmisje ponad 100 spotkań autorskich i około 30 konferencji, w których tłumnie braliście udział – w sumie wydarzenia obejrzały prawie 2 miliony widzów! Tym razem również liczymy na Waszą obecność i aktywność, bo w programie III edycji znajdzie się jeszcze więcej atrakcji!

III edycja BookTargu 6-12 maja. Spotkania z pisarzami, promocje dla czytelników.

Wielkie święto książki online odbędzie się w dniach 6-12 maja. W tym czasie czytelnicy spotkają się ze swoimi ulubionymi polskimi i zagranicznymi pisarzami oraz będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji książkowych na Allegro. Nie zabraknie też inspirujących paneli dyskusyjnych o branży książki. Każdy miłośnik czytelnictwa znajdzie coś dla siebie wśród różnorodnych bloków tematycznych, które są wyróżnikiem Wirtualnych Targów Książki BookTarg. Wydarzenie organizujemy po raz trzeci we współpracy z Allegro oraz Legimi.

Trzecia edycja BookTargu to również doskonały moment na spotkania branży książki i czas ogłoszenia wyników największego badania czytelników w sieci, przygotowanego przez serwis lubimyczytać.pl wraz z Polską Izbą Książki. W badaniu wzięło udział przeszło 13 tys. internautów. Dziękujemy za wasze zaangażowanie!

Źródło: https://lubimyczytac.pl/literackie-wydarzenie-maja-wirtualne-targi-ksiazki-booktarg