75-lecie Liceum Ogólnokształcącego

75-lecie LO – Wspomnienia z biblioteki

W ramach obchodów 75-lecia naszej Szkoły powstała trzecia publikacja – “Wspomnienia z Biblioteki”, stanowiąca uzupełnienie wcześniejszych – “Nasz biblioteczny świat” oraz “Biblioteka to nie tylko książki”. Zawiera ona bogatą dokumentację wydarzeń, które miały miejsce w szkolnej bibliotece, a przede wszystkim wspomnienia … Czytaj dalej 75-lecie LO – Wspomnienia z biblioteki

100 drzew na 75-lecie LO

Czytaj dalej 100 drzew na 75-lecie LO

Buki Absolwentek i Absolwentów LO w Trzebnicy

27 kwietnia br. w godzinach porannych na terenie trzebnickiego Liceum – z zachowaniem reżimu sanitarnego – zasadzonych zostało10 dębów. Pomysłodawcą i realizatorem projektu ,,75 drzew na 75 lecie naszej szkoły” był zespół projektowy złożony z uczniów LO: Anna Sychla, Natalia … Czytaj dalej Buki Absolwentek i Absolwentów LO w Trzebnicy

30 lat udanej współpracy

Dokładnie 30 lat temu, 21 kwietnia 1991 roku, rozpoczęło się pierwsze spotkanie młodzieży w ramach wymiany międzynarodowej.  25 osobowa grupa uczennic i uczniów z naszego Liceum wraz z ówczesnym dyrektorem szkoły – panem Władysławem Ziębą i nauczycielkami języka niemieckiego – … Czytaj dalej 30 lat udanej współpracy

Spotkanie z partnerami

Projekt „75 drzew na 75-lecie LO”będzie miał finał 23.04.2021r. Jak będzie przebiegało sadzenie? To był temat naszego spotkania, w którym uczestniczyli: pan Marek Ząbek z firmy Greenroad w Prusicach – nasz główny sponsor, pani Ewa Długosz i pani Małgorzata Kolenda … Czytaj dalej Spotkanie z partnerami

Album Absolwentek i Absolwentów 2.0

Zapraszam na spotkanie online z Absolwentkami i Absolwentami naszej szkoły, z okazji jubileuszu 75 lecia LO w Trzebnicy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyjęli moje zaproszenie wpisu video w Albumie, oraz panu Januszowi Kolińskiemu, który film zrealizował. Jest to I część … Czytaj dalej Album Absolwentek i Absolwentów 2.0