Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowna Młodzieży, szanowni Rodzice! Przed nami nowy rok szkolny. Poniżej zamieszczamy harmonogram na 1.09.2020r.

✅Godz. 8.00, aula, PRÓBA ŚLUBOWANIA (przedstawicielki/przedstawiciele klas 1 WYZNACZONE /WYZNACZENI PRZEZ SZKOŁĘ, SU – osoby prowadzące uroczystość, poczet sztandarowy, opiekunki SU)

✅Godz. 8.30, aula, ŚLUBOWANIE (dyrekcja, przedstawicielki/przedstawiciele klas 1 WYZNACZONE /WYZNACZENI PRZEZ SZKOŁĘ, poczet sztandarowy, opiekunki SU, wychowawczynie klas 1, prezydium Samorządu Uczniowskiego, prezydium Rady Rodziców, zaproszeni goście)

✅Godz. 9.00, klasy 1 spotykają się w wyznaczonych gabinetach, w których odbędą się:- ślubowanie prowadzone przez przedstawicielki/-li klas 1,- zajęcia z wychowawczyniami

✅Godz. 10.00, klasy 3 spotykają się w wyznaczonych gabinetach, w których odbędą się zajęcia z wychowawczyniami

✅Godz. 11.00, klasy 2 spotykają się w wyznaczonych gabinetach, w których odbędą się zajęcia z wychowawczyniami i wychowawcą.

⚠️Wejście do szkoły od strony SIEWCY (przez dużą bramę i w prawo).

⚠️Na terenie szkoły mogą przebywać jedynie: pracownicy i pracowniczki, uczennice i uczniowie LO, zaproszeni goście.‼️Na terenie szkoły mogą znajdować się jedynie osoby zdrowe, nieprzebywające na kwarantannie lub w izolacji (dotyczy to również domowników). ‼️Poza wyznaczonymi gabinetami wszyscy zobowiązani są do noszenia maseczek lub przyłbic.

NA TERENIE SZKOŁY TRWA REMONT DACHU, PROSIMY O ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI!