Tenisiści gotowi do mistrzostw!

W czwartek – 27 lutego 2020 r. – w nowej sali sportowej zorganizowany został przez p. Joannę Pilip Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły. Rozgrywki miały na celu wyłonić najlepszych tenisistów, którzy będą reprezentowali nasze liceum na zawodach powiatowych.

W kategorii chłopców rywalizowali ze sobą: Tomasz Majewski I e, Maciej Śmichowicz I d, Filip Bocianowski III b, Szymon Wójcik III b i Jakub Falfura III b. Każdy zawodnik rozegrał cztery mecze. Bezkonkurencyjny w tej dyscyplinie okazał się być Maciej Śmichowicz, który wygrał wszystkie spotkania 3:0. Na drugim miejscu uplasował się Filip Bocianowski – ubiegłoroczny mistrz szkoły. Trzecie miejsce zajął Szymon Wójcik , a IV egzekwo Tomek Majewski i Kuba Falfura.

Wśród dziewcząt rozegrany został tylko jeden mecz między Sylwią Białek a Julią Sobkowiak (obie z klasy III d). Pojedynek zakończył się zwycięstwem Sylwii 3:0. Warto przypomnieć, że Sylwia po raz trzeci została mistrzynią liceum w tenisie stołowym. Gratulacje!!!

Już w najbliższy piątek – 6 marca – nasi najlepsi tenisiści będą bronić tytułu Mistrzów Powiatu zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Trzymajcie kciuki!!! Joanna Pilip