X OTWARTY BAL KARNAWAŁOWY – 1 lutego 2020

Za nami kolejny jubileuszowy bal karnawałowy zorganizowany przez Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego  i  Dyrekcję Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy.       

 Rozpoczęliśmy tradycyjnie, lampką wina i odtańczonym polonezem poprowadzonym przez Małgorzatę i Jarosława Jeżewskich oraz Danutę i Henryka Szuberów.                                                                                        

  W pięknie udekorowanej, gościnnej Campanie nie zabrakło stałych bywalców oraz nowych  gości. W imieniu Zarządu SAPLO i Dyrekcji szkoły bal otworzyły: prezes Małgorzata Kolińska i dyr Kamila Możdżeń – Berbeć. Witając uczestników, podziękowały za dotychczasową pomoc i wsparcie. Życząc wszystkim wspaniałej zabawy, organizatorki zachęciły do udziału i szczodrości w licytacjach przedmiotów przygotowanych przez absolwentów i indywidualnych sponsorów.                                                        Licytacje sprawnie i z poczuciem humoru poprowadzili skarbnik SAPLO Katarzyna Białek – Blicharska i Marek Koliński. Uzyskana kwota w całości przeznaczona zostanie na tegoroczne stypendia uczniowskie.

         Szczególne podziękowania składamy osobom, które zaopatrzyły nas w wyjątkowe i wartościowe przedmioty do licytacji. Lista sponsorów udostępniona  była uczestnikom balu. 

         Serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu organizacyjnego oraz finansowego zabawy.

                                                                              Organizatorzy