Dwa srebra na obornickim piasku!

Dzień po gimnazjalistach – 30 maja 2019 r. – do walki o tytuł Mistrza Powiatu w siatkówce plażowej przystąpili licealiści. Do rozgrywek zgłosiły się cztery zespoły dziewcząt i cztery chłopców. Zawody odbyły się na piaszczystych boiskach w Obornikach Śląskich i rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”.

Reprezentantki naszego liceum: Zuzanna Skrzypek, Marlena Saja i Julia Kowalska pod opieką p. Joanny Pilip rozegrały 3 mecze: pierwszy z PZS Żmigród wygrały 2:0, w drugim uległy gospodyniom turnieju 0:2 i w trzecim pokonały 2:0 uczennice z PZS 2 Trzebnica, dzięki czemu zajęły II miejsce w zawodach.

Reprezentanci naszej szkoły: Adam Żelem, Łukasz Zuber i Miłosz Cepiel – wszyscy z kl. II d, również wygrali dwa mecze: z PZS Żmigród i PZS Oborniki Śląskie po 2:1 i przegrali po wyrównanej walce i kontuzji Łukasza 0:2 z PZS nr 2 w Trzebnicy i tak jak dziewczęta zdobyli srebrny medal Mistrzostw Powiatu Trzebnickiego! Zespół przygotował i prowadził p. Jarosław Jeżewski.

Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Joanna Pilip i Jarosław Jeżewski