Piłkarski sukces

10.01.2018 r. w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Trzebnicy rozegrany został Finał Powiatowy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Oprócz naszych dziewcząt do rywalizacji zgłosiły się jeszcze reprezentacje z 3 szkół: PZS nr 2 w Trzebnicy, Obornik Śląskich i Żmigrodu. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, a każdy mecz trwał 2×10 min. Nasze uczennice swój pierwszy mecz rozegrały, jak się później okazało ze zwyciężczyniami zawodów, z dziewczętami z PZS nr 2. Po pierwszej połowie dziewczęta z naszej szkoły prowadziły wynikiem 3:0, jednak druga część gry przyniosła nieoczekiwany zwrot akcji i niestety mecz zakończył się naszą porażką 3:4. Była to jedyna nasza przegrana w całym turnieju, dwa pozostałe mecze zakończyły się naszym zwycięstwem ( LO Trzebnica – Żmigród 2:0, LO Trzebnica – Oborniki Śląskie 3:1). Ostatecznie nasze zawodniczki zajęły II miejsce, brązowe medale wywalczyły dziewczęta z Obornik Śląskich, a na miejscu IV uplasowały się uczennice ze Żmigrodu. Serdecznie gratulujemy sukcesu oraz wytrwałości i walki do ostatnich minut! Katarzyna Spigiel
Naszą szkołę reprezentowały:
Białek Sylwia, Jańska Kamila, Lisowska Aleksandra, Łakota Paulina, Mamzer Natalia, Szwed Agata, Tomczyk Klaudia, Ziętek Paulina, Żak Oliwia. Zespół prowadziła p. Katarzyna Spigiel.