Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych

13 czerwca reprezentowaliśmy szkołę, Trzebnicę i region podczas OPPM na Zamku Królewskim w Warszawie. Znaleźliśmy się wśród 67 szkół wyróżnionych za aktywną pracę metodą projektu na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego.

Lila Krupa, Agata Marcisz i Mateusz Chełmoński wraz z koordynatorką, Moniką Komisarczyk, przedstawiali efekty całorocznej pracy ekspertom i ekspertkom z organizacji pozarządowych oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych, a także dyrektorom i dyrektorkom z sieci Szkół Uczących Się, i oczywiście  koleżankom i kolegom z zaproszonych szkół z całej Polski. Nasze działania w ramach projektów: Porozmawiajmy o uchodźcach, Tygodnia Edukacji Globalnej i Szkolnej Grupy Amnesty International nr 108 oraz społecznej kampanii ZAUWAŻENI zostały docenione i nagrodzone zaproszeniem do wystąpienia podczas OPPM. To już czwarte wyróżnienie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy:)

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców w PZS nr 1  oraz Burmistrza wraz z pracownikami i pracowniczkami z Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Trzebnicy, którzy pomogli nam profesjonalnie przygotować prezentację, wspierając finansowo oraz materialnie.

Zapisz