Srebrny medal naszych piłkarzy.

W dniu 22.04.2016 r. na stadionie w Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców w ramach Gimnazjady Dolnośląskiej. W zawodach wzięły udział trzy reprezentacje szkół, które walczyły o jedno miejsce premiowane awansem do finału powiatowego. W pierwszym meczu nasza drużyna trafiła na faworyta rozgrywek – Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Po bardzo wyrównanym przez większość czasu meczu, mimo ambitnej walki, przegraliśmy 3:6. W drugim spotkaniu wyraźnie pokonaliśmy drużynę Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim 5:2. Dało nam toII miejsce w Mistrzostwach Gminy Trzebnica. Niestety nie udało się nam obronić zdobytego przez dwa kolejne lata tytułu mistrzowskiego. Mimo to, trzeba mieć nadzieję, że w następnym roku będzie lepiej, gdyż większość naszego składu stanowili uczniowie klas drugich, którzy za rok będą mieli okazję zrewanżować się rywalom! Jarosław Jeżewski
Naszą szkołę reprezentowali: Karol Spychała (kapitan zespołu) – IB, Karol Łoposzko, Miłosz Cepiel i Maksymilian Wachowiak – II A, Eryk Śródka, Kornel Krzak – II B, Jakub Falfura – II D, Jakub Niedźwiedź – III A, Jakub Pęczkowski – III B oraz Kacper Gromczyński z III C. Zespół prowadził p. Jarosław Jeżewski