Finał w koszykówce

Nasza hala sportowa gościła w dniu 23.02.2016 roku mistrzów koszykówki młodzieżowej. We wtorek rozegrano Finał Międzypowiatowy Strefy Wrocławskiej w Piłce Koszykowej Chłopców w ramach Licealiady Młodzieży.
Do zawodów przystąpiły reprezentacje ZSP nr 2 w Oławie, I LO Milicz, II LO Oleśnica, LO Trzebnica. Wyniki dwóch meczów z półfinałów zostały zaliczone do rozgrywek finałowych. W finale rozegrano 4 pojedynki.
Niestety naszym zawodnikom nie udało się wygrać żadnego pojedynku. Duży wpływ na taki obrót sprawy miała kontuzja podstawowego zawodnika naszego zespołu Maćka Cioska, już w pierwszych minutach pierwszego meczu. Kolejny nasz zawodnik grał, pomimo bólu barku. Ostatecznie ukończyliśmy rozgrywki na 4 miejscu w Finale Strefy. Jest to duży sukces naszej koszykówki, naszego zespołu. Graliśmy przeciwko drużynom, które rokrocznie plasują się na czołowych miejscach w Strefie Wrocławskiej Licealiady. Andrzej Stęplowski
Wyniki spotkań:
1. Oleśnica – Oława  21:14
2. Trzebnica – Milicz  10:20
3. Milicz – Oława 6:24
4. Trzebnica – Oleśnica  8:20
5. Milicz – Oleśnica  14:22
6. Trzebnica – Oława  15:26
Ostateczna kolejność: 
1m II LO Oleśnica
2m ZSP nr2 Oława
3m I LO Milicz
4m LO Trzebnica.
Nasz zespół grał w składzie: Ciosek Maciej, Kędra Maciej III a, Przybylski Bartosz, Starula Patryk, Świdziński Aleks III d, Nietreba Dominik, Miszko Mateusz, Rzeszowski Michał II b, Łukojć Kamil I d, Adamczyk Krzysztof I c. Zespół przygotował i prowadził pan Andrzej Stęplowski.