Aktualności szkolne

Świadectwa maturalne

Informujemy, że świadectwa maturalne można odebrać w poniedziałek 5 lipca w godz. 12.00 – 14.30. Proszę pamiętać o maseczce, dowodzie tożsamości oraz długopisie. Czytaj dalej Świadectwa maturalne

Laureatki i laureaci 2021

Prezentujemy uczennice i uczniów nagrodzonych w tym roku szkolnym za wysoką średnią ocen, aktywność na rzecz klasy, szkoły i środowiska oraz 100% frekwencję. Serdecznie gratulujemy talentów i motywacji! Czytaj dalej Laureatki i laureaci 2021

Liceum Szkołą Humanitarną

Nasze liceum otrzymało zaszczytny tytuł Szkoły Humanitarnej przyznawany przez Polską Akcję Humanitarną na okres dwóch lat. Ubiegaliśmy się o niego wraz z 15 innymi szkołami z całej Polski. Warunkiem otrzymania tytułu było m. in. uczestniczenie młodzieży w rocznym projekcie „Szkoła … Czytaj dalej Liceum Szkołą Humanitarną

List MEiN

List skierowany do nauczycielek i nauczycieli przez MEiN. Czytaj dalej List MEiN

Sokolim okiem

Nadleśnictwo Żmigród zaprasza do udziału w projekcie „Sokolim okiem” Czytaj dalej Sokolim okiem

Wielka radość

Grupa projektowa „75 drzew na 75 lecie naszej szkoły” znalazła się wśród finalistów VII edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Takich osób było w Polsce tylko 3824. Jest być z czego dumnym. Więcej na stronie https://wielkifinal.zwolnienizteorii.pl/ Wypowiedź Anny Sychli – ucz. … Czytaj dalej Wielka radość