Aktualności szkolne

Nasza szkoła przystąpiła do Krajowego Programu Zwalczania AIDS i Zapobiegania Zakażeniom HIV, który organizowany jest przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny.  19 października uczniowie klasy IC oraz IB wzięli udział w spotkaniu  z przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Trzebnicy panią Izabellą … Czytaj dalej

Dziękujemy

Charytatywna zbiórka dla osób starszych i niepełnosprawnych, podopiecznych Domu Opieki w Gródku Podolskim dobiegła końca. W najbliższych dniach zebrane dary zostaną przewiezione Gródka. Wszystkim uczennicom, uczniom, nauczycielkom i nauczycielom, wolontariuszom i wolontariuszkom Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy za humanitarny odruch serca … Czytaj dalej Dziękujemy

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2021 r. odbyły się w naszej szkole obchody  Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez klasę 2d i Samorząd Uczniowski. Uczniowie przygotowali program artystyczny pt. „Bukiet kwiatów dla nauczycieli” pod przewodnictwem wychowawczyni Cecylii Pawlik- Kądziołki oraz przekazali ręcznie wykonane upominki. Czytaj dalej Dzień Edukacji Narodowej

Różewicz i nie tylko

W ramach obchodów Roku Różewicza młodzież z kl. 3ag humanistyczno-medialnej uczestniczyła w czytaniu performatywnym sztuki „Wyszedł z domu” w reżyserii Marka Fiedora, warsztatach z Katarzyną Migdałowską, spotkaniu z reżyserem oraz Ziną Kerste i Mariuszem Kilianem, aktorami Wrocławskiego Teatru Współczesnego. Wyjazd … Czytaj dalej Różewicz i nie tylko

Spotkanie rocznika 1967

Dnia 1 października br. w Nowym Dworze, odbyło się spotkanie koleżeńskie rocznika maturalnego 1967 Czytaj dalej Spotkanie rocznika 1967

Spotkanie SAPLO inaugurujące rok szkolny

Dnia 1 października br. w Restauracji ,,Ceska Beseda” prowadzonej przez absolwenta LO Marcina Łukańca i Franciszka Tlacha, odbyło się inauguracyjne spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków LO i Dyrekcję LO w Trzebnicy. Spotkanie miało na celu uaktywnienie środowiska i umożliwienie cyklicznych – raz w miesiącu – nieformalnych spotkań ,, na werandzie” z włączaniem tematycznych prezentacji, uzdolnionych absolwentów i przyjaciół szkoły… Czytaj dalej Spotkanie SAPLO inaugurujące rok szkolny