Aktualności sportowe

Tenisiści gotowi do mistrzostw!

W czwartek – 27 lutego 2020 r. – w nowej sali sportowej zorganizowany został przez p. Joannę Pilip Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły. Rozgrywki miały na celu wyłonić najlepszych tenisistów, którzy będą reprezentowali nasze liceum na zawodach powiatowych. W … Czytaj dalej Tenisiści gotowi do mistrzostw!

Uwaga Tenisiści!

Serdecznie zapraszam dziewczęta i chłopców do wzięcia udziału w szkolnym turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się w czwartek – 27.02.2020r. na 5 i 6 lekcji – w nowej sali sportowej. Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie się do nauczycieli wychowania fizycznego. Joanna Pilip Czytaj dalej Uwaga Tenisiści!

Było blisko!

Podsumowaniem tygodnia sportowego w naszej szkole był Turniej Eliminacyjny Strefy wrocławskiej w Piłce Nożnej Halowej chłopców. W piątek 7 lutego 2020 r. do rozgrywek przystąpiła nasza drużyna oraz 3 szkoły z ościennych powiatów ( ZS Brzeg Dolny, ZS Milicz, ZS … Czytaj dalej Było blisko!

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt i znowu srebrny medal!

Dzisiaj tj. 05.02.2020 r. nasze dziewczęta rozegrały spotkanie z w ramach Turnieju Międzypowiatowego w Piłkę Halową Dziewcząt, w którym początkowo miały być 4 drużyny. Z przyczyn nieznanych ostatecznie nie przyjechały zespoły z Brzegu Dolnego i z Środy Śląskiej, przyjechał tylko … Czytaj dalej Halowa Piłka Nożna Dziewcząt i znowu srebrny medal!

Koszykówka w dobrym wydaniu!

Jak co roku w środku zimy cztery szkoły średnie powiatu trzebnickiego spotykają się w naszej hali sportowej aby rozegrać turniej piłki koszykowej. W dniu 04.02.2020 r. nasza sala była pełna koszykarskich talentów. Rozgrywki chłopców odbyły się tuż po zawodach dziewcząt. … Czytaj dalej Koszykówka w dobrym wydaniu!

Koszykarki ze srebrem!

04.02.2020 r. byliśmy gospodarzami turnieju Powiatowych Mistrzostw Piłki Koszykowej Dziewcząt, na którym nasza drużyna stanęła na II miejscu na podium zdobywając srebrny medal zaraz za drużyną z Obornik Śląskich, która wygrała złoto tylko jednym koszem więcej od naszych dziewcząt. Na … Czytaj dalej Koszykarki ze srebrem!