Aktualności sportowe

Było blisko!

Podsumowaniem tygodnia sportowego w naszej szkole był Turniej Eliminacyjny Strefy wrocławskiej w Piłce Nożnej Halowej chłopców. W piątek 7 lutego 2020 r. do rozgrywek przystąpiła nasza drużyna oraz 3 szkoły z ościennych powiatów ( ZS Brzeg Dolny, ZS Milicz, ZS … Czytaj dalej Było blisko!

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt i znowu srebrny medal!

Dzisiaj tj. 05.02.2020 r. nasze dziewczęta rozegrały spotkanie z w ramach Turnieju Międzypowiatowego w Piłkę Halową Dziewcząt, w którym początkowo miały być 4 drużyny. Z przyczyn nieznanych ostatecznie nie przyjechały zespoły z Brzegu Dolnego i z Środy Śląskiej, przyjechał tylko … Czytaj dalej Halowa Piłka Nożna Dziewcząt i znowu srebrny medal!

Koszykówka w dobrym wydaniu!

Jak co roku w środku zimy cztery szkoły średnie powiatu trzebnickiego spotykają się w naszej hali sportowej aby rozegrać turniej piłki koszykowej. W dniu 04.02.2020 r. nasza sala była pełna koszykarskich talentów. Rozgrywki chłopców odbyły się tuż po zawodach dziewcząt. … Czytaj dalej Koszykówka w dobrym wydaniu!

Koszykarki ze srebrem!

04.02.2020 r. byliśmy gospodarzami turnieju Powiatowych Mistrzostw Piłki Koszykowej Dziewcząt, na którym nasza drużyna stanęła na II miejscu na podium zdobywając srebrny medal zaraz za drużyną z Obornik Śląskich, która wygrała złoto tylko jednym koszem więcej od naszych dziewcząt. Na … Czytaj dalej Koszykarki ze srebrem!

Złoto dla piłkarek nożnych!

22.01.2020 r. w PZS nr 2 w Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa powiatu w Halową Piłkę Nożną. Z czterech drużyn, które wzięły udział, najlepszym okazał się zespół naszego liceum, który zagrał znakomicie w składzie: Kowalska Julia(Ia), Matłok Julia (Ic), Duszyńska Monika … Czytaj dalej Złoto dla piłkarek nożnych!

Piękne zwycięstwo!

Dzień 22 stycznia tego roku zostanie zapamiętany na długo! Nasza młodzież pokazała charakter. Powiatowy Turniej Finałowy w piłce nożnej chłopców przebiegał pod nasze dyktando. Nasi uczniowie rozegrali pasjonujące, pełne dramaturgii pojedynki z kolegami zaprzyjaźnionych szkół. Do zawodów w kategorii mężczyzn … Czytaj dalej Piękne zwycięstwo!